Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Myczków – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Solina

Solina(Myczków + 5 km)

1 200 000 zł110 m² 10 909 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż domki letniskowe w Solinie - gotowy pomysł na biznes~! Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować całoroczne domki w Solinie. Nieruchomość położona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Berezka

Berezka(Myczków + 3 km)

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 m²

Gotowy, dochodowy pensjonat w sercu Bieszczad Berezka, gm. Solina 400 m | 4 niezależne apartamenty | 41,99 a Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Berezka

Berezka(Myczków + 3 km)

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 m²

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Paszowa(Myczków + 18 km)

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż prężnie działający obiekt Bieszczadzkie Anioły - kompleks domków całorocznych położonych w spokojnej, malowniczej miejscowości Paszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy

Lesko(Myczków + 12 km)

1 200 000 zł409,41 m² 2 931,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Oferujemy do sprzedania lokal handlowo-usługowy na parterze budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko Lokal (1 kondygnacja) - 409,4 m2 w tym - kotłownia 25,88 m2 oraz na zewnątrz garaż murowany ok 17.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne(Myczków + 15 km)

1 200 000 zł974 m² 1 232,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 132 m²

Ustrzyki Dolne, na sprzedaż budynki funkcji przemysłowej i administracyjno- magazynowej. Przedmiotem sprzedaży jest grunt o pow. 0,6132 ha będący w użytkowaniu wieczystym oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Turzańsk

Turzańsk(Myczków + 20 km)

1 799 000 zł190 m² 9 468,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:3 435 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę. Jeśli chcesz zrealizować swoje dotychczasowe marzenie o posiadaniu swojego ośrodka rekreacyjnego/agroturystycznego, który będzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Równia

Równia(Myczków + 14 km)

4 500 000 zł94 000 m² 47,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości prezentujemy Państwu unikalny pensjonat położony w malowniczych Bieszczadach, w sąsiedztwie Ustrzyk Dolnych. Nieruchomość usytuowana jest na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 674 zł93 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Zagórzu. Przedmiotem oferty są pomieszczenia położone.